"Не залишай мене..."

Новини
Що таке ТALITA KUM ?
Аудiо
Вiдео
Тексти пiсень
Хто є хто
X-Files
Партнери
Галерея
Гостьова книга
Контакти
Конкурс

TG Music Links

Rambler's Top100

 • Зробити домашньою сторiнкою
 • Додати у Фаворити
 • Додати лiнк на нас


 • Hosted & Developed by
  Violator
  ТАЛIТА КУМ ( тут: т"Алi-т"Акум)
  Розповсюджена на теренах Малої Азiї специфiчна приправа. Виготовляється з багатьох сортiв перцю, цибулi та часнику. Крiм звичайної (кам"яної) солi до приправи додається ще морська ( сiль з Мертвого моря).

  За свiдченнями тих, хто куштував приправу, - вона настiльки пекуча, що дiє на людину немов "меч, котрий розсiкає свiдомiсть". За звичаями давнини, приправу цю вживали воїни-кочiвники перед битвами - вона повинна була випекти зi свiдомостi воїна всi думки, щоб вiн був " слухняною лялькою в руках бога вiйни".

  У 60-тi роки, пiсля захоплення багатьох вiдомих музикантiв орiєнтальними вченнями, приправа набула великої популярностi на Заходi. Рок-зiрки почали вживати її перед концертами. Одна з версiй тривалої сценiчної непогамовностi Мiка Джеггера - регулярне вживання, ось уже протягом трьох десяткiв рокiв, таємничої приправи.
  Здається, на територiї України теж з"явилися першi фани т"алi-т"акуму. Останнiм часом багато журналiстiв звертають увагу на еволюцiю сценiчного образу Славка Вакарчука, незмiнного обличчя "Океану Ельзи". Його конвульсивнi рухи та зведене судомою обличчя дуже нагадують давнi зображення на iранських фресках "Воїни, котрi скуштували т"алi-т"акум". Прикметно, що причину змiни iмiджу група тримає в суворiй таємницi.

  Секретний Додаток Правила правильного вживання т"алi-т"акуму
  1.Насипати з пакетику невелику кiлькiсть порошку на максимально рiвну поверхню 2.Викласти з порошку рiвну "дорiжку" 3.Уявити себе воїном Великого Перського царя Кiра 4. Втягнути в лiву (для лiвшi - у праву) нiздрю т"алi-т"акум 5.Забути, де прочитав iнструкцiю

  << назаддалi >>