"Не залишай мене..."

Новини
Що таке ТALITA KUM ?
Аудiо
Вiдео
Тексти пiсень
Хто є хто
X-Files
Партнери
Галерея
Гостьова книга
Контакти
Конкурс

TG Music Links

Rambler's Top100

 • Зробити домашньою сторiнкою
 • Додати у Фаворити
 • Додати лiнк на нас


 • Hosted & Developed by
  Violator  ТАЛITА КУМ
  Вона ж Наталiя Кум, українка, народилась i виросла у Винниках, передмiстi Львова. У 1990 роцi виїхала на сезоннi роботи до Голандiї, де i живе до сьогоднi. Її доля - немов iсторiя сучасної Попелюшки: почавши у тюльпанних теплицях, як нелегальна працiвниця, вона досконало опанувала голандську (англiйську знала ще зi школи), i врештi-решт опинилась на посадi секретаря-референта в офiсi найбiльшої голандської будiвельної компанiї "AmstelBau", а через рiк роботи вийшла замiж за її генерального директора. Зараз живе у мiстi Утрехтi з чоловiком та п'ятьма дiтьми. iм'я "Талiта" було нiжним скороченням, придуманним чоловiком Наталi, а зараз, на його прохання, стало офiцiйно задокументованим у паспортi. Натомiсть Наталiя зберегла своє дiвоче призвiще - Кум. У подружжя Amstel-Кум п'ятеро дiтей - четверо хлопчикiв (на фото злiва - направо: Йопп, Ерiк, Роб та Кейс) i одна дiвчинка, названа на честь бабусi Талiти Пульпуляною.
  Ще за львiвських часiв Талiта писала пiснi, якi виконувала пiд гiтару на шкiльних вечорах. У Голандiї збулись усi її мрiї крiм однiєї - донести свої пiснi до багатьох слухачiв. Чоловiк Талiти вирiшив допомогти дружинi реалiзувати давню мрiю.

  На кошти компанiї "AmstelBau" було зiбрано групу музикантiв (усi вони пройшли конкурсний вiдбiр) та започатковано музичний проект. Названо проект на честь дружини Петера Амстеля, бо виконує вiн виключно пiснi Талiти Кум. Сама Наталiя мрiє, щоб настали часи, коли не лише рiдний Львiв, але й уся Україна дiзналась про неї та її творчiсть.

  Що ж, головне, щоб про у компанiї "AmstelBau" не закiнчувалися грошi, а у Талiти Кум - стреси, якi, на її думку, є найкращим стимулом для написання пiсень.

  << назаддалi >>