"Не залишай мене..."

Новини
Що таке ТALITA KUM ?
Аудiо
Вiдео
Тексти пiсень
Хто є хто
X-Files
Партнери
Галерея
Гостьова книга
Контакти
Конкурс

TG Music Links

Rambler's Top100

 • Зробити домашньою сторiнкою
 • Додати у Фаворити
 • Додати лiнк на нас


 • Hosted & Developed by
  Violator

  Клiп насущний. Як це було?
  Зйомки вiдео до пiснi "Я би хотiла"

  Як живеться хлопчику, котрому все забороняють? Про що вiн думає, залишаючись ввечерi один у своїй кiмнатi? Якими бачить вiн стосунки мiж людьми? I як йому далi жити, коли все дуже страшно i всього дуже хочеться?
  Насправдi клiп навiть не про це, i не про "ЦЕ". Клiп - про життя, про те, що всiм хочеться, кожному - по-рiзному, але всi мають право. На все. Головне, щоб ми всi про все домовились. А усi цi картинки, кадри, понти - це взагалi не головне. В процесi зйомок клiпу ТАЛIТИ КУМ на пiсню "Я би хотiла" думати i уявляти довелось хлопчику LISSTIK"у. Для початку вiн уявив себе...

  i LISSTIK'a понесло. Тому прокоментувати усi подальшi образи неможливо. Зупинимось тiльки на деяких деталях.

  АНТОН I ЛАРИСА
  Що вона з ним тiльки не робила перед камерою: i душила, i щипала, i била кухонними причиндалами по болючих мiсцях! Ще в процесi пiдготовок (перед зйомками) Антон отримав рiзану рану ноги, подер улюблений костюм i розламав трохи меблiв. Досi не можуть вийти з образiв.

  ВАДИМ
  Демон-спокусник (в уявi нашого хлопчика), за сумiсництвом - господар квартири, де протягом двох днiв вiдбувались усi неподобства, пов'язанi зi зйомками. Коронна фiшка - прохiд по дiагоналi, ноги обертаються по колу, язик швидко рухається зверху-вниз i знизу-вверх. Повторити неможливо. Забути - тим бiльше. Вищий пiлотаж!

  СЕРГIЙ
  Перебував в образi "Безумний Бетховен", паралельно виконував обов'язки адмiнiстратора зйомок. Автор душевних партiй симфонiчних iнструментiв до пiснi "Я би хотiла", виконавець пронизливих нот на валторнi (це така велика кругла дудка з багатьма наворотами). За чесним особистим зiзнанням - Генiй.

  FOONT
  Персонаж, не створений для клiпу навмисне, а просто взятий iз життя (!). Реальний антагонiст LISSTIK'a. Виконував свою роль (активнi поцiлунки взасос iз Лолою) так старанно, що наштовхнув знiмальну групу на iдею покинути всю цю шоубiзнесову фiгню i почати знiмати реальне порно. Лола загнула непомiрний гонорар, тому зйомки вiдклали на невизначений термiн.

  СВIТЛАНА
  Свiтлий промiнь у темному Хаосi фантазiй LISSTIK'a. Дуже скромно виконала роль дiвчини, що дозволяє iншiй дiвчинi нюхати себе в декольте. За сумiсництвом - художник-постановник так званого вiдео.

  ВОЛОДЯ
  Безперечний "Мiстер зйомок". Невичерпний запас анекдотiв та життєвих приповiдок змусив його псевдонаречену переглянути своє ставлення до зрiлих чоловiкiв. Тепер вони з Володею збираються разом, щоб порозгадувати кросворди.

  ЛАРИСА
  Широко вiдома у журналiстськiй туснi як прес-аташе "З ранку до ночi". Несподiвано розкрилася як нереально фатальна вамп-вамп-вамп. Ну що тут скажеш - ех, щастить Пономарьову iз працiвниками!

  АЛЛА
  Одна з найпоетичнiших фантазiй LISSTIK'a. Розкрилася не до кiнця. Знiмальна група порадила LISSTIK'у подумати про Аллу ще.

  ПАЦАНИ
  Здобули приз глядацьких симпатiй. Єдиний, хто був вже не радий їх бачити - сам LISSTIK. Всi решта їх активно домагалися, фотографували i навiть пробували сфотографуватись разом iз ними. Небувалий успiх!

  CAMERAMAN
  Фiксувати усi неймовiрнi спалахи хворобливої уяви LISSTIK'a довелось мужньому оператору Ярославу Пiлунському. Навiть неозброєне око помiтить, що у оператора весь час тремтiли руки, до того ж перiодично вiн не втримувався на ногах i починав хитатися, та й взагалi ледве не падав у найбiльш вiдповiдальних моментах (все це позначилось на зображеннi - воно тремтить i гойдається). Мабуть школи життя, отриманої Пiлом у робiтничих кварталах мiста-героя Севастополя, виявилось недостатньо, щоб стiйко пережити потiк жахливих картин та образiв. Навiть не дуже вдумливий глядач, переглянувши змонтоване вiдео, зауважить, що зображення так пливе, хитається i тремтить, що зрозумiти хоча б щось дуже складно. Тому ми й придумали це пояснення на сайтi - для особливо вдумливих глядачiв. А Пiлунському залишається подякувати за вiру в експерименти i за непiдробний оптимiзм в процесi цих повних стресiв зйомок.

  IРАНЦI
  Та найбiльшого стресу (навiть бiльшого, нiж сусiди Вадима) зазнала група шановних iранських пiдданих, у яких орендували технiку. На щастя Аллах бачив далеко не все, що вiдбувалось - вiкна були щiльно зашторенi. iранськi друзi приємно вразили усiх присутнiх бездоганним володiнням слов'янськими мовами, європейським етикетом та антикварними срiбними прикрасами.

  ОКРЕМА ПОДЯКА за допомогу у зйомках:

  -салону Iгоря Нiколаєнка та особисто маестро Iгорю Нiколаєнко, колористу Ользi Господиновiй та модельєру Людмилi Даниловiй
  (за зачiски усiх задiяних у вiдео персонажiв)

  -салону "ОЛЕНКА" та особисто директору салону Оленi Григорiвнi Мiслявчук та майстрам Аллi Васильєвiй та Iринi Тищенко
  (за вiзаж та манiкюр)

  -агенцiї "З ранку до ночi" та особисто Олександру Пономарьову
  (за надане для пiдготовки до зйомок примiщення, i взагалi максимальне сприяння)

  -Юрiю Хусточцi /ОКЕАН ЕЛЬЗИ/
  (за максимальну допомогу в органiзацiї процесу)

  -Сашi Степанову
  (за iгри в yes-man тa no-man, що дуже допомогли вийти на правильний шлях)

  -Iвану Тимченку
  (за душевну фотосесiю пiд час зйомок)

  -"М-ФАЙЛАМ"
  (за увагу до нового проекту)

  -"ПРОПАГАНДI"
  (за допитливу знiмальну групу)

  -Лєнi Галушко
  (за живi фотографiї та живий iнтерес)

  -фанктастичному Славi
  (за внесок у розвиток малобюджетного побутового телебачення)

  -Андрiю-водiю
  (за витримку та взаємопорозумiння)

  -сiмейству Мельничукiв
  (за все)

  -Максу-свiтляку
  (за свiтло)

  - БОГУ
  ( за те, що ми є)


  РЕЗЮМЕ

  Мабуть, найбiльшим досягненням вищезгаданої акцiї буде навiть не сам клiп ( монтаж завершиться до кiнця лютого, тож з березня вiдео з"явиться на TV), а постiйне бажання усiх задiяних у зйомках знову бачитись. Для усiх бажаючих анонсуємо наступнi тусовки:

  Прес-конференцiя та щось на зразок презентацiї вiдео у iнформагенствi "IНТЕРНЬЮЗ" ( дату повiдомимо пiзнiше).

  Клубний концерт, що нарештi презентує ТАЛIТУ КУМ "живцем " публiцi (дату i мiсце повiдомимо ще пiзнiше).

  А наразi дякуємо за увагу i бажаємо усiм приємних фантазiй!