"Не залишай мене..."

Новини
Що таке ТALITA KUM ?
Аудiо
Вiдео
Тексти пiсень
Хто є хто
X-Files
Партнери
Галерея
Гостьова книга
Контакти
Конкурс

TG Music Links

Rambler's Top100

 • Зробити домашньою сторiнкою
 • Додати у Фаворити
 • Додати лiнк на нас


 • Hosted & Developed by
  Violator

  Зараз TALITA KUM завершує роботу над своїми першими пiснями на студiї " З ранку до ночi".Творцем звуку виступає легендарний персонаж київського музичного бомонду, вiдомий своїми роботами з багатьма виконавцями, - сам маестро Iван Шевчук.

  Усi п"ять записаних пiсень буде зiбрано до умовного максiсингла - цей диск буде призначено переважно для радiостанцiй. Для обкладинки максiсингла використано сучасну фотографiю Тонi Кертiса та Джека Леммона - акторiв, найбiльше вiдомих у нашiй країнi за фiльмом " У джазi лише дiвчата" ( "Some like it hot"). Для усiх бажаючих запитати про авторськi права нагадуємо, що фото використано не з комерцiйною метою, бо максi-сингл не буде у тиражному продажi. Майбутнiй альбом буде називатися "СIМ"Я", - таку ж назву матиме i максi-сингл.

  Кiлька слiв щодо мотивацiї дизайну обкладинки. Нещодавно в одному iз захiдноукраїнських мiст було зареєстровано перший на територiї України одностатевий шлюб. Молодятами стали працiвники однiєї з радiостанцiй, котрi вирiшили кинути виклик пуританськiй моралi з одного боку та, водночас, неймовiрнiй розбещеностi та аморольностi засобiв масової iнформацiї. Новостворена сiм"я адресувала представникам ЮНЕСКО вiдкритого листа, витяг з якого ми наведемо:

  "Засилля порнографiї на телеекранах та шпальтах всеможливих видань призвело на сьогоднi до абсолютної нiвеляцiї загальнолюдських цiнностей серед нашої молодi. Ситуацiя погiршується тим, що пуританськи налаштоване старше поколiння вiдмовляється помiчати цю проблему та якось її трактувати. Блуд, одностатевi стосунки, пiдлiтковий секс, дитяча проституцiя - цi поняття на сьогоднi прийнятнiшi для нашого суспiльства, анiж кохання, вiрнiсть, сiм"я. Ми вирiшили укласти наш шлюб , щоб довести, що поняття сiм"я ще не зжило себе остаточно, не перетворилось на синонiм сексу та взаємної вигоди. Ми пiдкреслюємо абсолютну цнотливiсть (платонiчнiсть) наших стосункiв та заявляємо, що наш шлюб - акт вимушений, хоч i цiлком свiдомий." Пара молодят, що за зрозумiлими причинами побажала зберегти анонiмнiсть, подала до ЮНЕСКО також прохання про сприяння у справi адоптацiї (удочерення) дитини вiд першого шлюбу одного з молодят.